Стоматологія Sandora в своїй практиці ефективного і безпечного відбілювання зубів використовує сертифіковану систему відбілювання з США – MAGICSMILE, яка вже більше 5 років присутня на стоматологічному ринку України.

Цією системою лікарі регулярно проводять тисячі процедур безпечного відбілювання та роблять людей щасливішими, даруючи їм білосніжну посмішку.

MAGICSMILE – нешкідлива і безболісна технологія відбілювання зубів, заснована на запатентованому гелі, що містить пероксид карбаміду і LED лампи MagicLightPro.


MAGICSMILE не пошкоджує емаль, не впливає на хімічну структуру зубів і їх міцність. Відбілювання MAGICSMILE максимально щадне без використання абразивів, кислот і ультрафіолету.


Magic Smile

Унікальна формула гелю забезпечує безпечне відбілювання і результат у 99% пацієнтів до 12 тонів.

MAGICSMILE гарантує результат відбілювання і його стійкість.

Гелі MAGICSMILE широко використовуються в Україні та радують білосніжною посмішкою тисячі пацієнтів. У США їм успішно відбілюють зуби вже більше 10 років. Основна діюча речовина – Пероксид карбаміду 44%, який перевершує Перекис водню в питанні чутливості, при цьому забезпечує максимальний результат. Пероксид карбаміду 44% – це фактично зручна форма перекису водню – виділення атомарного кисню відбувається більш плавно, менш агресивно. До складу гелю MAGICSMILE вже входять десенсітайзери, що в сукупності з високою якістю компонентів забезпечує мінімальну чутливість і максимально можливе відбілювання.


І що важливо – ефект помітний відразу!

 

 


Lamp Лампа MagicLightPro слугує для активації гелю на основі пероксид карбаміду MAGICSMILE. Джерело світла – світлодіоди високої ефективності і холодне синє світло. Лампа сертифікована в Україні. Використовуване джерело світла пройшло всі випробування і вважається одним з найбезпечніших. Лампа, не випромінює інфрачервоних хвиль і ультрафіолету! Таким чином, поверхня емалі піддається температурі не вище 37,5ºC і не пересушує слизову. Все це забезпечує відсутність загрози для здоров’я пацієнта і максимальний результат.

 


Доведено, що саме LED викликає мінімальне місцеве і пульпарне підвищення температури в порівнянні з іншими джерелами світла. Для ламп, джерело світла в яких виділяє тепло, ультрафіолетове або інфрачервоне випромінювання на поверхню зуба, характерний виражений стріляючий біль, що часто змушуює перервати процедуру відбілювання.


Стоматологія Sandora бажає Вам міцного здоров’я!