Наші контакти

Стоматологічна клініка SANDORA створена в 1993 році провідними стоматологами м. Києва та надає повний спектр стоматологічних послуг. В клініці працюють лікарі вищої кваліфікації та підготовлений персонал.

Роботу нашої клініки відрізняє бездоганна якість та високий рівень обслуговування.

Якщо у Вас виникли будь-які питання, Ви бажаєте отримати консультацію або записатися на відвідання, зв’яжіться з адміністратором стоматологічної клініки за вказаними телефонами або за допомогою форми зворотного зв’язку, наведеною нижче:

Наша адреса:
03087, Україна, м. Київ,
вул. Козицького 5

Контактні телефони:

044 503 68 98
 093 600 33 21

 sandora@sandora.in.ua

Час роботи:
Понеділок – неділя 9:00 – 20:00

Є питання або побажання? Напишіть до нас:

Важливо

Для більшості людей зустріч зі стоматологом не приносить великого задоволення, а кожен другий навіть відчуває жах від одної згадки про слово «стоматологія». В більшості випадків це пов’язано з невдалим лікуванням в минулому.

У нашій Клініці ми нерідко зустрічаємо таких пацієнтів і знаємо що треба робити. Передусім, пацієнт повинен відчувати, що нам небайдужий його стан, ми знаємо що страх може сам стати причиною серйозних розладів нервової та сердечно-судинної систем. Лікарі Клініки уважно вислухають Вас під час першого візиту та підготують індивідуальну програму спеціальної підготовки, план лікування до наступного візиту.

Ми завжди пояснимо вам ситуацію з медичної точки зору та зробимо все можливе, щоб Ваше лікування було БЕЗБОЛІСНИМ, а ваше перебування в клініці – КОМФОРТНИМ.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Гарна клініка, лікуюся в Олени Олегівни, залишилась задоволена результатом роботи та ставленням лікаря. Олена Олегівна знаходить підхід до дітей та дорослих. Враження тільки позитивні.

Макарівська Ю.К.10.03 2016

Дуже дякую колективу клініки Сандора за роботу, увагу та доброзичливе ставлення. Прекрасний лікар Хицькова Анна Володимирівна. Дуже чутлива та уважна, детально розкаже про наявні проблеми. Дуже акуратно лікує.

Батрак В.П.5.08 2016