СТОМАТОЛОГІЧНА КЛІНІКА SANDORA

Стоматологічну клініку SANDORA засновано у 1993 році. Її розташування постійно знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Козицького, 5. З 11 грудня 1996 року клініку включено до Асоціації Стоматологів України.

Стоматологічна клініка SANDORA – висококваліфікована допомога в усіх галузях стоматології. Клініка пропонує комплексне вирішення проблем, пов’язаних зі станом зубів та ротової порожнини. Завдяки команді високопрофесійних спеціалістів ми готові запропонувати Вам повний спектр стоматологічних послуг. Наші спеціалісти щорічно відвідують стоматологічні конференції та семінари, постійно підвищуючи свій професійний рівень.

Нещодавно, головними завданнями стоматологів було усунення зубного болю та відновлення жувальної функції. Наша клініка належить до нового покоління стоматологічних клінік та є КЛІНІКОЮ ЕСТЕТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ. Наше завдання – не тільки відновити здоров’я зубів та ясен, але й створити або відновити втрачену естетику посмішки нашого пацієнта.

Основні принципи нашої роботи:

  • Для зручності пацієнтів, лікування проводиться за попереднім записом, але якщо Ви звертаєтеся до нашої клініки із гострим болем, МИ НЕ ВІДМОВИМО ВАМ У ДОПОМОЗІ..
  • Ми завжди пояснимо Вам ситуацію з медичної точки зору. Ми обов’язково погодимо з Вами вартість лікування ДО ПОЧАТКУ ЛІКУВАННЯ.
  • Ми зробимо все можливе, щоб Ваше лікування було БЕЗБОЛІСНИМ, а ваше перебування в клініці – КОМФОРТНИМ.
  • Технології та методики лікування, що застосовуються в нашій клініці, відповідають НАЙВИЩИМ СТАНДАРТАМ сучасної світової стоматології.
  • Працюємо зі страховими компаніями, асистантськими центрами.