Дитяча стоматологія

Стоматологія дитячого віку – окрема стоматологічна галузь, що враховує всі особливості дитячого організму. Дитяча стоматологія майже безболісна і в цьому її перевага.

Крім того, не кожний стоматолог може працювати з дітьми. Взагалі, вимоги до дитячих стоматологів – значно вищі, адже крім відмінних знань в області стоматології, він також повинен бути відмінним психологом, щоб легко знаходити контакт з дитиною, а лікування проводити без болі та крові.

Це вкрай важливо для дітей, особливо – в психологічному плані. Адже якщо перший візит до стоматолога не завдав дитині хвилювань та болі, в подальшому вона буде спокійно відвідувати лікаря.

Тому відвідавши нашу клініку ви отримаєте відповіді на багато питань:

  • що робити з молочними зубами – лікувати видаляти або не чіпати зовсім;
  • коли є необхідною консультація ортодонта;
  • як правильно доглядати за дитячими зубками;
  • які профілактичні процедури призначаються дітям та їхня періодичність.

Основне завдання – пояснити необхідність та переваги профілактичних заходів, таких як:

  • профілактичне чищення зубів;
  • фторування зубів (лікування карієсу на початковій стадії без застосування бору);
  • герметизація (захист) фісур жувальних зубів.

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

У своїй роботі ми застосовуємо новітні технології та обладнання для протезування, імплантації, лікування зубів і каналів.

КВАЛІФІКОВАНІ ЛІКАРІ

Кожен лікар клініки регулярно проходить навчання . Це дозволяє нам запропонувати своїм пацієнтам найбільш інноваційні рішення в області протезування, лікування та імплантації зубів.

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Стоматологічна клініка SANDORA забезпечує і гарантує виключно високу якість лікування, довговічний передбачуваний результат для своїх пацієнтів.

З Вами працюють кращі фахівці