,

8 З 10 ЛЮДЕЙ СТРАЖДАЮТЬ ВІД ПАРОДОНТИТУ

SANDORA має делікатний метод лікування пародонтиту – VECTOR терапія

Здорові зуби та ясна запобігають виникненню пародонтиту

Сучасні дослідження підтверджують, що найбільш поширена причина втрати зубів у дорослих не в наслідок карієсу, а через пародонтит.

Буде справедливим назвати парадонтит “поширеним захворюванням”.

Дбайливе направлене лікування пародонтиту

Правильна гігієна ротової порожнини та професійне клінічне чищення зубів допоможе вам захиститися від пародонтиту.

Що таке пародонтит?

Пародонтит – це запальне захворювання пародонту (тканин, що утримує зуби). Це одне з найпоширеніших захворювань, виявлених у людей.

80 % дорослих страждають від запалення ясен, що вимагає лікування впродовж всього життя. За оцінками експертів, фактична кількість осіб, із захворюваннями пародонту може бути ще більшою.

Від чого виникає пародонтит?

Бактерії, що викликають запалення ясен

Пародонтит спричинюють бактерії, що накопичуються, зазвичай, в міжзубному просторі. Якщо їх регулярно не видаляти, виникає запалення. Зазвичай, це  призводить до кровоточивості ясен. Якщо запалення ясен (гінгівіт) не лікувати, це може призвести до пародонтиту. Запалення, яке спочатку є поверхневим, стає хронічним та уражає сполучну тканину навколо зубів, а також кісткову тканину. Це, на додачу до кровоточивості, призводить до опускання ясен і ерозії кістки щелепи та, з часом, – до втрати зубів.

Пародонтит проявляється індивідуально у кожного пацієнта. Імунна система хворого відіграє важливу роль. Люди, з міцною імунною системою, піддаються меншому ризику виникнення пародонтиту.

Пародонтит – тривожні сигнали:

  • Кровоточивість ясен
  • Набряклість і почервоніння ясен
  • Рецесія ясен
  • Чутливість зубів
  • Поганий запах з рота
  • Поява щілин між зубами, рухливість зубів

Деякі фактори ризику підвищують ймовірність виникнення та розвитку пародонтиту: Постійний стрес, певні передумови, такі як діабет, погане харчування, дефіцит вітамінів та мінералів і, перш за все, паління.

Курці набагато частіше страждають від пародонтиту,ніж некурящі.

 

Розвиток пародонтиту у курців є значно швидшим; тканини руйнуються набагато раніше, ніж у некурців. Це означає, що їхні зуби швидше починають хитатися та випадати. Типові симптоми, такі як набрякання, кровоточивість та почервоніння ясен пригнічуються нікотином.

Внаслідок цього, курці рідше звертаються за лікуванням пародонтиту на початкових стадіях, ніж некурці.

Якими є наслідки пародонтиту?

Якщо пародонтит не лікувати, зуби починають хитатися

Якщо пародонтит не лікувати та не зупинити запалення, хвороба почне «атакувати» кістку щелепи навколо зубів, поступово руйнуючи її. Поступово розвивається ерозія та зуби хворої людини починають випадати.

Сьогодні ми знаємо, що хронічне запалення пародонта, залишене без лікування підвищує ймовірність ризик виникнення захворювань серця, діабету, та спричинює ускладнення під час вагітності.

Як проходить лікування пародонтиту?

Три стадії лікування


  1. Гігієна та професійне чищення зубів 

гигиена полости рта

 

 

 

Перш за все, необхідно усунути бактеріальну інфекцію. Таким чином, лікування починається з надання інформації про правильну гігієну ротової порожнини та професійну чистку зубів. Наші досвідчені фахівці розкажуть Вам, як ефективно використовувати засоби гігієни ротової порожнини для боротьби з пародонтитом.

 

 


2. Дбайливе лікування пародонтиту

Зубні відкладення та бактерії необхідно повністю видалити з ясенних карманів та поверхні коренів зубів. Стоматолог здійснює м’яку та майже безболісну ультразвукову процедуру (» Vector терапія).

Для ретельного видалення зубних відкладень та бактерій з ясеного карману, не пошкоджуючи м’які тканини і чутливу поверхню зубів, використовуються особливо делікатні інструменти. Таким чином, ваш лікар підвищує можливість усунення запалення та відновлення тканини навколо зуба.


3. Регулярний догляд та профілактика пародонтиту

Оскільки пародонтит є хронічним захворюванням, тривалий ефект лікування можна забезпечити лише за допомогою регулярного догляду та профілактики. Завдяки сучасній ультразвуковій технології, (»Vector терапія) яку використовує стоматолог, лікування є майже безболісним. Без регулярних профілактичних заходів, відбудеться рецидив захворювання і руйнування пародонту розпочнеться знову.

 

Важливо: Під час лікування пародонтиту, ваша співпраця є критично необхідною. Регулярно відвідуйте стоматолога для профілактики та догляду ротової порожнини. Це допоможе зберегти результати лікування та в подальшому сприятиме тривалому захисту здоров’я Ваших зубів.

                  

    Джерело